Konut Pazarlama Uzmanları Facebook Sayfası
Görüşler - Sizden Haberler 
 

Çalıştığınız projelerdeki gelişmeler, satış duyuruları, kampanyaların yanı sıra belirli dönemlerde sizlerden gelen bilgiler neticesinde başarılı satıcı seçilecek ve sürprizler yapılacaktır.

 
Sitemizde yayınlayarak tüm meslektaşlarınızla paylaşmak istediğiniz şirket içi kutlama, doğum günü, evlilik vb. özel günlerin kutlaması, özel gün mesajlarınızı bize gönderebilirsiniz.
 
Birliğimiz ile ilgili yorum ve görüşlerinizi bu alana yazarak tüm konut pazarlama uzmanlarıyla paylaşabilirsiniz, desteğiniz ve katkınız çok önemlidir.
 
 
 
Mesaj Gönder
Thursday 08/Jun/2023 21:03:46 UTC
Web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Buraya mesajınızı bırakabilirsiniz.
Toplam Mesaj:13
Sayfa başına gösterim sayısı:50
Ad Soyad Mesajlar
13 Olcay Selvi
o.selvi@erkonut.com.tr

Monday 11/Jan/2016 06:28:05 UTC
BU sektörde yeni olmama ve rağmen 12 yıllık satış bilgi ve deneyimimi kullanarak iyi bir noktaya gelmeye çabalıyorum, bu platform benim içinde önemli bir fırsat. Deneyimlerini ve tecrübesini paylaşmak isteyen herkesle bilgi alışverişi yapabilirim. 1-2-3 Martta Kadir Has üniversitesinin Konut Satış Uzmanlığı programına katılacağım, bunun dışında bir eğitim programı varsa bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Telefon: 05351066551
Proje Adı: Erkonut A.ş Mevişehir, Şehristanbul, Hasan-i Basri, Veyisefendi
Göreviniz: Satış ve Pazarlama Uzmanı-(Satış ekip yönetmeni)
12 Adil YAMAN
adil@universal21.com

Saturday 10/Jan/2015 13:25:27 UTC
Merhabalar arkadaşlar. Bizler uzun yıllardır istanbul'da çeşitli konut projelerinin satışını ve komple organizasyonunu yapan İngiliz ortaklı bir firmayız. Oturduğu masadan kapıdan içeri niye müşteri gelmiyor diye bakan sıradan bir satışçı değilseniz, hırslı ve para kazanmaya açsanız vereceğimiz eğitimlerle kendimize ait konut projelerinde ciddi paralar kazanabilirsiniz. İlgilenen arkadaşlar bana CV lerini ve neden onları işe almam gerektiğini mail atsın lütfen. iyi çalışmalar.

Telefon: 2128540764
Proje Adı: Universal21 Konut Projeleri ve AVM Pazarlama
11 H.Özgür Yetiştirici
oyetistirici@unitedcity.com.tr

Wednesday 13/Feb/2013 21:26:16 UTC
Öncelikle böyle bir oluşumdan sizlere teşekkür ederiz. Kesinlikle kurumsal bir kimliğe bürünmesi için sektörün bu şekilde girişimlere ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Sizlerden bir ircamız var. Toplu konut-sitelerin satışına, pazarlamasına yönelik yapımcı firma ile konut pazarlama şirketleri arasında düzenlenen sözleşme örneğine ihtiyacımız var. Bu konuda yardım rica ediyoruz. Teşekkürler...

Proje Adı: United City Gayrimenkul Danışmanlık
10 Ahmet Taş
ahmetnrr@gmail.com

Tuesday 24/Jul/2012 13:36:12 UTC
Ben bu siteyi yeni tanıdım. Eski bir bankacı olarak her iki tarafında isteklerini iyi bilmem nedeniyle paylaşımlarımı yapabileceğim bir yer burası. Ben en çok eğitimleri önemsiyorum. İyi bir eğitim kurumu olarak eğitimleri vermenizi ve sertifikasyonları yapmanızı diliyorum. syg.

Telefon: 5558655599
Proje Adı: Proje Su Gayrimenkul Pazarlama
Göreviniz: Broker/Owner
9 Hakan Yener
hyener@konutmarket.com

Friday 04/May/2012 07:53:07 UTC
Konut kredilerinde banka faiz oranlarının düşmeye başlaması satışlarımıza olumlu yansıyacaktır, bu dönemin alım fırsatı olduğu müşterilere iyi anlatılmalı faiz oranlarının daha da düşmesi durumunda alımların yoğunlaşacağı o zamanda konut fiyatlarının artışa geçebileceği vurgulanmalıdır. Hakan Yener
8 aycin gonul
aycin.gonul@hotmail.com

Monday 12/Mar/2012 15:44:05 UTC
sn HAKAN YENER böyle bir site kurarak inşaat sektörüyle ilgilenen kişileri bir çatı altında topladığınız için öncelikle teşekkür ediyorum.inşaat sektörü her geçen gün kendini yeniliyen değiştiren ve değiştirirken bir çok artıları üstüne koyarak büyüyen bir sektör.Türkiye inşaat pazarının önümüzdeki 10 yılda dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarından biri olacağı şüphesiz.

bankalar arası rekabet ve neticesinde kredilerin belli bir dönemde düşmesi büyük inşaat şirketlerinin her gelir grubuna yönelik çalışmaları uygun be bilinçli pazarlama yöntemleri ve banka kredileriyle her ailenin ev sahibi olması hayal olmaktan çıkıyor. türkiye daha çok projeyle sistemli pazarlamayla ve doğru reklamla uygun ödeme koşullarıyla evsiz aile bırakmayacak. sayfanızı okumaya yenilikleri takip etmeye devam edicez
7 Kazım YILMAZ
kazimyilmaz07@mynet.com

Saturday 29/Oct/2011 11:04:25 UTC
Konut Projelerinde Görevli Arkadaşlar satışını yaptığınız projelerin haberlerini yollayın haber olarak sitemizde yayınlayalım.
6 Babür Tater
baburtater@autopia.com.tr

Thursday 27/Oct/2011 21:00:27 UTC
sektörümüzden ulaşabildiğimiz tüm tanıdıklarımızı, "konut pazarlama uzmanları" çatısı altına toplayalım lütfen. kariyer hayatımıza katma değer katacak bu projeyi gönülden destekliyorum. saygılarımla...

Telefon: 02128533313
Proje Adı: AUTOPIA OTO AVM(GÜL İNŞ-KELEŞOĞLU İNŞ)
Göreviniz: SATIŞ MÜDÜRÜ
5 Kazım YILMAZ
kazimyilmaz07@mynet.com

Wednesday 26/Oct/2011 10:25:27 UTC
Böyle bir çalışma yaptığınız için teşekkür ederim. gayet başarılı bir çalışma olmuş. Türkiyede Sanayi ve iş hacmi olarak inşaat türkiyenin lokomotif sektölerindendir. günümüzde peşpeşe yapılan markalı ve toplu konut projeleri satış rekabetini ön plana çıkarttı profosyenel satış ekibi ile çalışan firmalar daha başarılı olmuşlardır Projeden Toplu Konut Daire Pazarlama bilgi birikim ve tecrübe isteyen firmalararın önemsemesi gereken bir departmandır

Telefon: 5327627807
Proje Adı: Huzur Sitesi-Franko Vadi Evleri
Göreviniz: Proje satış müdüdrü
4 halil usta
usta.halil@hotmail.com

Monday 24/Oct/2011 09:52:33 UTC
Yaşamdaki hedeflerimize ulaşmamız için başka insanlara ‘ulaşmamız’ gerekiyor – onların nasıl çalıştığını anlamalıyız, ancak bu şekilde onlarla senkronize bir şekilde çalışabiliriz. Bu senkronizasyon olmazsa, sürekli ilişkiler de kurulamaz. Çoğumuz, gerek iş, gerekse özel yaşamımızda zamanımızı bu uyumlu beraberlikleri bulmaya çalışmakla geçiriyoruz.

Globalleşme ve teknokratlaşmanın beraberinde getirdiği anonimlik bizi merkezkaç bir güç ile birbirimizden daha da ayırıyor. İşte bu yüzden bizi merkezcil bir güç ile birbirimize yaklaştıracak, daha çok ortak yönümüzü bulmamızı ve sürekli ilişkiler kurmamızı sağlayacak araçlara ihtiyacımız var. Kısaca, odaklanmaya ihtiyacımız var.

Ama yine de çoğu zaman bu odağa ulaşmamız, üzerimizde baskı kuran talepler nedeniyle mümkün olmuyor. Zaman içerisinde aktivitelerimizi optimize edecek, bu aktiviteleri bilgi paylaşımıyla çoğaltacak ortamlara ihtiyaç duyarız:, işte bu sitede bu ortamlardan biri; bunu sağlayabilecek tek ortam değil tabi ki, ama işe yarayacak bir kaç tanesinden biri.

Unutmayın: en iyi arkadaşlarımız da bir zamanlar birer yabancıydı…

halil usta

gul insaat

Proje Adı: vista1,vista2,vista3,
Göreviniz: satış sorumlusu
3 Murat Avcı
muratavci78@hotmail.com

Monday 24/Oct/2011 09:09:43 UTC
piyasadaki bir boşluk inş.. bu vesileyle giderilmiş olur..Türkiye'deki işverenlerin,çalışanların ve müşterilerin kaliteli hizmete ihtiyacı zorunlu bir hal aldı.Sektörün sadece satış-pazarlama değil her alanında (temizlik çalışanı,mutfak çalışanı,sekreter,muhasebe vs..) ama her alanında kalifiye çalışan bulmak çok önemli olmasına karşın bir o kadar da gerçekten çok zor.

Bu projenin, adım adım sektörün tüm alanlarındaki bu eksiklikleri gidermeye yönelik bir gelişmeye yelken açması temennisiyle..

Proje Adı: Ozbirlik İnşaat
Göreviniz: Müşteri İlişkileri Yönetimi
2 Babür Tater
baburtater@autopia.com.tr

Saturday 15/Oct/2011 18:11:10 UTC
Hazırlanan bu web sitesini, Sn. Hakan Yener'in, genel anlamda tüm inşaat sektörü için, geleceğe yönelik, kaliteli iş gücü yetiştirme çabalarının bir açılımı olarak görüyorum. Teşekkürler
1 pınar topçubaşı
pinar.topcubasi77@gmail.com

Friday 14/Oct/2011 16:38:43 UTC
böyle bir yapılanmanın tek çatınız altında toplanmasının çok faydalı olacağını olacağını düşünüyorum... umarım bu sayede konut pazarlama uzmanlarının projeler açısından ne kadar önemli olduğu vurgulanır ve bu sayede gereken önem verilir.....