Konut Pazarlama Uzmanları Facebook SayfasıKURUCUMUZ
 
Hakan Yener;

İnşaat sektöründe olmazsa olmaz konumunda bulunan yaptığımız işin önemini daha iyi anlatabilmek ve meslek haline getirebilmek en önemli hedefimiz olmalıdır.
 
Hafta sonu tatil demeden çalışan bizlerin birlik olmamız çok önemlidir, yaptığımız işi gelip geçici görmemeli meslek olarak kabul etmeli ve ettirmeliyiz.

 
Hakan Yener Kimdir?
 
Hakan Yener, 1987 yılında itibaren gayrimenkul sektöründe faaliyetlerine başladı. 1997 yılında Emlak Bankası bünyesindeki Konut Pazarlama şirketinin kurucusu ve Genel Müdürü oldu. Bu dönemde Yener, şirketi kısa sürede yapılandırarak; İstanbul - Ataşehir / Mimaroba / Sinanoba / Bizimkent, İzmir - Mavişehir / Gaziemir, Ankara - Elvankent projelerinde bankanın yaklaşık 18.000 adet konut stoğunu 2 yıl gibi bir sürede bitirdi. Konut Pazarlama bünyesinde ekip kurarak tapuların sahiplerine hızlı bir şekilde verilmesini sağladı.


2000 yılının başlarında Konut Pazarlama’nın Genel Müdürlüğü görevinden ayrılan Yener, konut sektöründe ihtiyaç olarak gördüğü proje bazında danışmanlık, pazarlama ve ekspertizlik hizmeti veren, KONUTMARKET şirketini kurdu. Halen Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.